Sylwester w górach oferty sylwestrowe

Sylwester w górach oferty sylwestrowe SYLWESTER W GÓRACH oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pobytów sylwestrowych w górach.

Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu i Poroninie z programem pełnym dodatkowych atrakcji.

Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa liczne atrakcje jak bal sylwestrowy, kulig z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony.

Jak co roku mamy również ofertę dla rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji.


W każdym ośrodku gwarantujemy:

- noclegi w pokojach z łazienkami i TV
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- Bal Sylwestrowy w ośrodku lub na sali bankietowej
- wyżywienie (min. 3 gorące posiłki, zimna płyta, sałatki, napoje) podczas Balu Sylwestrowego
- imprezę z kuligiem oraz ogniskiem
- imprezę góralską (palenisko na dworze, w karczmie lub w szałasie regionalnym, występ kapeli góralskiej, poczęstunek: kwaśnica, oscypki, kiełbaski, chleb ze smalcem, herbata z prądem)
- bilet na baseny termalne
- chińskie lampiony szczęścia
- pokaz ogni sztucznych w sylwestra


sylwester z dziećmi

W ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta i Elżbieta oferujemy Państwu sylwester z dziećmi czyli codzienne animacje dla dzieci oraz osobny bal dla dzieci, dzięki czemu mają szansę Państwo odpocząć od swoich pociech i wygodnie pobawić się w Noc Sylwestrową!

W ośrodkach Pańszczyk II, U Pańszczyka, U Klusia, ANNA II, Góralski Dworek, U Adriana, SKUPNIOWIE oferujemy Państwu bal sylwestrowy w sali bankietowej w Białym Dunajcu z bardzo szerokim menu, oraz animacjami dla dzieci na osobnej sali.

W ośrodkach Zofia, Zagatówka, Słoneczny Dworek oferujemy Państwu bal sylwestrowy w karczmie regionalnej U FURTOKA - jednej z najlepszych i najpopularniejszych karczm na Podhalu!.

Szczegóły strony https://www.twojsylwester.eu:

Słowa kluczowe opisujące serwis:

sylwester Poronin | sylwester zakopane | impreza góralska | sylwester w górach | sylwester z dziećmi | sylwester Ząb | impreza sylwestrowa | sylwester Biały Dunajec | kulig sylwestrowy | sylwester z balem | sylwester z kuligiem | sylwester oferty | sylwester w gorach

Podstronę odwiedziły już roboty wyszukiwarek:


Wally.pl - Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Bilety autokarowe. Tanie ...

Proponujemy Państwu skorzystanie z wyszukiwarki biletów autokarowych na terenie Polski i całej Europy oraz dowozów/przywozów z lotnisk. Wyszukiwarka umożliwia porównanie cen biletó ...

Kambodża dojazd...

Strona ta jest stworzona z myślą o internautach, którzy chcą głębiej zapoznać się z historią świątyni Angor. Okazuje się to niebywale pożądany kierunek podróży. Dzięki owej witryny ...

WE LOVE WARSAW - weekend ...

Poznaj Warszawę z We love Warsaw. Ujrzyj miasto, którego nie znają nawet rodowici warszawiacy. Odwiedź z nami miejsca, które są niedostępne dla turystów. Zabierzemy Cię w nocny rej ...