Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkcję, przywóz, aż po wprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dystrybucji produktu czy technologie zmechanizowanego kartonowanie. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej rozpiętości urządzeń wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już na szczeblu projektowania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i kompletnie dostosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest projektowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dostawcy uzyskać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy produkt zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i fachowy serwis, który ma zapewnić w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Słowa kluczowe opisujące serwis:

roboty pakujące | maszyny pakujące | zawijarki | automatyzacja pakowania | kartonowanie

Podstronę odwiedziły już roboty wyszukiwarek:


Wally.pl - Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ha-pack, Opakowania Preze...

Dla każdego, do każdego trunku i na każdą okazję znajdą tu Państwo eleganckie opakowania kartonowe, które podkreślą wyjątkowość prezentów i sprawią, że staną się one czymś niezapom ...

Opakowania...

Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem lub bez nadruku. Możemy też zaoferować uszlachetnianie kartonów – nadruk w metalicznych kolorach, wytłoczenia, wykończenia ...

Tuby Tekturowe Warszawa...

Pakuj bezpiecznie

Jeśli chcemy mieć wpływ na to, by ważna dla nas rzecz nie została uszkodzona podczas transportu, włóżmy ją w wytrzymałą kopertę, torbę, tubę czy też be ...