Palarnia kawy, sklep z kawą

Palarnia kawy, sklep z kawą Szukasz wyjątkowej kawy monko. COFFEE jest naszą propozycją dla Ciebie! Linia KLASYCZNA monko., w skład której wchodzi już legendarna kawa Pure Power oraz linia CIEKAWA monko. Sprawdź nas!

Palarnia kawy monko powstała we Wrocławiu założona przez dwóch pasjonatów Marcina i Konrada.


W monko. nasi partnerzy biznesowi są integralnym ogniwem w drodze od nasiona do filiżanki. Zdajemy sobie sprawę, że sukces to wzajemna relacja. Pomagamy właścicielom kawiarni w rozwoju i utrzymaniu wysokiej jakości, począwszy od sprzętu po edukację i wszystkiego pomiędzy.
konsultacje kawowe

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz w zakresie jakości i obsługi klienta. Oferujemy konsultacje na miejscu, planowanie menu, prognozowanie, wyposażenie i instalację.
wyposażenie
Możemy zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do rozpoczęcia parzenia doskonałej kawy. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców wysokiej jakości ekspresów do kawy, zaparzaczy i młynków na świecie i możemy pomóc Ci uzyskać sprzęt, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą kawę i jej smak.
Finansowanie

Oferujemy konkurencyjny pakiet rozwiązań finansowych o dowolnym kształcie i rozmiarze, aby Twoja firma mogła ruszyć z miejsca. Współpracowaliśmy z kawiarniami, które chciały poprawić swoją sytuację i pomogliśmy nowym właścicielom ruszyć z miejsca. Chętnie inwestujemy w sukces naszych nowych kawowych wyjadaczy!
Edukacja

Dopilnujemy, aby Twój zespół miał szkolenia i umiejętności, których potrzebują, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Oferujemy intensywne szkolenia baristów z kursami na temat wszystkiego, od parzenia doskonałej kawy ekstrakcję perfekcyjnego espresso, po konserwację sprzętu i latte art.

Szczegóły strony https://monkocoffee.pl:

Słowa kluczowe opisujące serwis:

sklep z kawą | palarnia kawy

Podstronę odwiedziły już roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny googlebot 20

Wally.pl - Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Klimatyzacja Wrocław...

Venex działa w branży klimatyzacji oraz wentylacji na terenie Wrocławia i okolic, zajmuje się także sprzedażą urządzeń na terenie całego kraju. Firma oferuje kompleksową obsługę cz ...

AGIW artykuły higieniczne...

Pragnąc przedstawić firmę handlowo-usługowej Agiw z Halinowa trzeba podkreślić, że zajmujemy się sprzedażą hurtową artykułów gospodarstwa domowego od wielu już lat i dzięki najleps ...

Sklep internetowy z piecz...

AMB to sklep internetowy, w którym kupisz pieczątki beztuszowe o długiej trwałości oraz użyteczności. Pieczątka datownik to z kolei dobry wybór dla osób ceniących rozwiązania 2w1. ...